Кошик
48 відгуків
Вулиця Академіка Павлова, 165; ТЦ "Барабашово", Хоз. ряд місце 605 - 606, Харків, Україна
Залишити відгук
Електро-Кабель

Силовий ВВГнг!!

Особливості кабелю ВВГ

  1.  Кабель ВВГ (вініл-вініл-голий) може бути однопроволочным або многопроволочным. У другому варіанті кількість жил коливається від двох до п'яти. Додатково може бути жила з заземленням та нульовою фазою. При монтажі варто звернути увагу на те, що дроти жовто-зелених відтінків – це заземлюючі, а синьо-блакитних відтінків – нульові. Напруга ВВГ може бути від 0,66 кВ до 1 кВ.
  2. Кабель ВВГ можна використовувати при температурі від -50 до +50 градусів. Таке значення багато в чому збільшує спектр його застосування. При вологості більше 97 % не слід здійснювати монтаж. Якщо укладання проводів здійснюється на вулиці або в холодному приміщенні з температурою нижче -15 градусів, то необхідний додатковий підігрів. Слід врахувати, що при нагріванні температура не повинна перевищувати +70 градусів.
  3. Частота ВВГ дорівнює 50 Гц. При цих же параметрах він пройшов випробування на коректність роботи. При прокладці треба звертати увагу на номінальний переріз, саме від нього залежить довжина і вигин кабелю.

Кабель з вінілу виготовляється повністю з державним стандартом. Всі жили зроблені з міді і мають круглий перетин. Ізолюючий шар проводу виготовлений з ПВХ, що також відповідає Держстандарту 

Застосування кабелю ВВГ

Даний вид проводів застосовується для монтажу в офісних, житлових, промислових та інших будівлях. З його допомогою можна підключити побутову техніку, налагодити освітлення в квартирі. При укладанні важливо застосувати труби з матеріалу ПВХ, він перешкоджає пожежі і інших можливих пошкоджень.
Провід ВВГ найбільш безпечні та вигідні в експлуатації. Вони оснащені додатковим захистом і здатні витримувати більшу напругу в порівнянні зі стандартними. На сьогоднішній день майже в кожному будинку і квартирі використовується такий кабель. Наприклад, для освітлювальних приладів підійде провід ВВГ 3х1,5, а для електричної плити – 3х4.
Плюс до всього, ВВГ має гарантію п'ять років з початку використання. Середній термін служби складає не менше тридцяти. При правильній експлуатації і укладання проводки, він може збільшуватися.

Особенности кабеля ВВГ
Кабель ВВГ (винил-винил-голый) может быть однопроволочным или многопроволочным. В другом варианте количество жил колеблется от двух до пяти. Дополнительно может быть жила с заземлением и нулевой фазой. При монтаже следует обратить внимание на то, что провода желто-зеленых оттенков – это заземляющие, а сине-голубые оттенки – нулевые. Напряжение ВВГ может быть от 0,66 кВ до 1 кВ.

Кабель ВВГ можно использовать при температуре от –50 до +50 градусов. Такое значение во многом увеличивает диапазон его внедрения. При влажности более 97% не следует производить монтаж. Если укладка проводов производится на улице или в холодном помещении с температурой ниже -15 градусов, то необходим дополнительный подогрев. Следует учесть, что при нагреве температура не должна превышать +70 градусов.

Кабель из винила производится полностью с государственным стандартом. Все жилы сделаны из меди и имеют круглое сечение. Изолирующий слой провода изготовлен из ПВХ, что также соответствует Госстандарту.

Применение кабеля ВВГ

Данный вид проводов используется для монтажа в офисных, жилых, промышленных и других зданиях. С его помощью можно подключить бытовую технику, сделать освещение в квартире. При укладке важно применить трубы из ПВХ материала, он препятствует пожару и другим возможным повреждениям.
Провода ВВГ наиболее безопасны и выгодны в эксплуатации. Они оснащены дополнительной защитой и способны выдерживать большее напряжение по сравнению со стандартными. На сегодняшний день почти в каждом доме и квартире используется такой кабель. К примеру, для осветительных приборов подойдет провод ВВГ 3х1,5, а для электрической плиты – 3х4.

Плюс ко всему, ВВГ имеет гарантию пять лет с начала использования. Средний срок службы составляет не менее тридцати. При правильной эксплуатации и укладке проводки, он может увеличиваться

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner